Sap

SAP konusunda eksiğiniz kalmasın

SAP UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

Sahip olduğumuz kurumsal tecrübeler ile sadece SAP sisteminizi değil aynı zamanda süreçlerinizi de iyileştiriyoruz. Bunun için sizlere farklı bakış açıları kazandırarak sizin için en uygun çözümleri seçmenizi sağlıyoruz.

SAP UYGULAMA DESTEK HİZMETLERİ

Dürüst ve disiplinli çalışma anlayışıyla müşterilerimize düzenli destek hizmeti sunuyoruz.

SAP TEKNOLOJİ DANIŞMANLIĞI

Mevcut süreçlerinizi analiz ederek sizin için en doğru geliştirmelerin yapılmasını sağlıyoruz. Amacımız bugüne özel bir geliştirme yapmak değil; uzun soluklu kullanabileceğiniz, sistem kararlılığını bozmayan geliştirmeler ile süreçlerinizi özelleştirmektir.

ERP PROJE YÖNETİMİ

İhtiyaçlarınızın uygun metodoljilerle projelendirilerek giderilmesini sağlıyoruz. Projelerinizin maliyet, karlılık gibi ölçütlerine en az sizin kadar değer vererek kaynaklarınızın en verimli şekilde kullanılmasını sağlıyoruz..

SAP DIŞ KAYNAK KULLANIMI

Biz sizin için çalışırken, siz ana faaliyet konularınıza odaklanın ve iş süreçleri arasında boğulmak yerine onları kontrol etmenin tadını çıkarın. İş süreçlerinizin işletmenizi hantallaştırmasına izin vermeyin.

SAP MODÜL EĞİTİMLERİ

Başta SD, MM, PP, FI olmak üzere birçok modül eğitimleriyle kullanıcılarınızın çok yönlü tecrübe kazanmasını ve daha verimli çalışmasını sağlayacak fırsatlar yaratıyoruz.

Back to top