MİKRO

MİKRO NEDİR ?

Türkiye’nin ilk ve öncü kurumsal-ticari iş yazılımları üreticilerinden biri olarak 1988 yılında kurulmuş olan Mikro Yazılım, şirketlerin, işlerini en üst düzeyde yönetecek ve verimli büyümelerini sağlayacak nitelikte yazılımlar geliştirir. Geliştirilen kapsamlı ve fonksiyonel bu yazılımlar, şirket varlıklarının en iyi şekilde yönetilmesine yardımcı olmayı hedefler. Mikro Yazılım’da üretilen yazılımlar bugüne kadar; otomotivden dağıtıma, inşaattan üretim ve perakendeye kadar her sektördeki iş yapış biçimlerini önemli ölçüde değiştirmiştir. Yaklaşık 30 yılda elde ettiği tecrübe sayesinde bugün Mikro Yazılım, geniş bayi ağını da kapsayan toplam 300’den fazla iş ortağına sahip büyük bir ekosistemdir. Türkiye’nin her noktasında, müşterilerine kesintisiz destek veren Mikro Yazılım, ürün ve hizmetlerini Türkiye’de ve Türkiye sınırlarının ötesinde toplam 100 bine yakın işletmeyle buluşturmayı başarmıştır. Üstelik Mikro Yazılım’ın bilgi birikimi, mühendislik çözümleri ve dinamik yapısı, müşteri odaklı yaklaşımı ile birleşerek, müşteri memnuniyetini %96 gibi önemli bir orana ulaştırmıştır.

MİKRO ÇÖZÜMLERİ

Ekonomik Seri

  • Hesapçı: Yeni bir şirket misiniz? Ya da ticari iş yazılımlarını ilk kez mi tecrübe ediyorsunuz? Öyleyse Mikro Yazılım’ın kolay kullanım ve hızlı bir başlangıç vaat eden giriş seviyesi programı HESAPÇI ile tanışın.
  • Eko Ticari: Basit ön muhasebe hesaplamalarının ötesinde ticari işlemleri için de teknoloji desteği arayan firmaların büyük bir çoğunluğu bugün Mikro Yazılım’ın ticari paketlerini kullanıyor. Eğer ön muhasebe işlemleri ve birçok sürece destek olacak düşük maliyetli bir ticari yazılım arıyorsanız, sizi de EKO TİCARİ’nin avantajlarına davet ediyoruz.
  • Eko Muhasebe: KOBİ’lerin tüm genel muhasebe süreçleri baştan sona EKO MUHASEBE’nin kapsama alanındadır.

Standart Seri: Mikro’nun, KOBİ’lerin standart ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik olarak geliştirdiği esnek, işlevsel çözüm setiyle tanışın.

Mikro ERP: 1988 yılından bu yana kurumsal ve ticari iş yazılımları üreten Mikro Yazılım tarafından yıllardır yüzde 100 Türk mühendisliğiyle geliştirilen en köklü ERP yazılımlarından biri… Mikro ERP, üretim sektörü başta olmak üzere, hemen her sektördeki yüzlerce şirketin, kurumsal kaynaklarını en yüksek verimle kullanabilmelerini sağlıyor.

Mikrofortuna: Mikro Yazılım’ın www.mikrofortuna.net adresinde özellikle Küçük İşletmeler ve Girişimcilere yönelik olarak sunduğu Bulut Çözümüdür.

Mikro Asistan: Bugüne dek, “Web Üyelik Hizmeti” adı altında kullanıcılarımıza sunduğumuz telefon destek, arşiv güncelleme ve e-posta ile destek hizmetimiz, “MİKRO ASİSTAN” adıyla markalaştı. Mikro Asistan ile, MİKRO ürünlerini kullanırken ihtiyaç duyulacak her türlü bilgiye kolaylıkla ulaşabilir, arzu edilirse daha detaylı kullanımlar için rehberlik hizmeti alınabilir. Ayrıca firmanıza özel izleme kaydı açılarak, verilen tüm hizmetler raporlanabilir.

Bütün Mikro çözümlerine https://www.mikro.com.tr/cozumler.html adresinden ulaşabilirsiniz.

MİKRO’NUN GÜÇLÜ YÖNLERİ

+ Kolay Kullanım için tasarlanmış arayüz,

+ Hızlı Adaptasyon süreci,

+  Tek tek veya toplu analiz ve rapor alma imkanı,

+ Her kullanıcıya, kendisine tanınmış yetki çerçevesinde evrak okuyabilme, değiştirebilme yeni kayıt ekleyebilme ve silebilme tercihi,

+ Çok boyutlu raporlama yapabilen veri küpleri,

+ Hızlı arama menüsü,

+ Makro tanımlama ve makrolar doğrultusunda iş akışı,

+ Tek veri tabanı içerisinde firma ve şube bazında çoklu veri girişi olanağı,

+ Program içinden kullanıcılar arası anlık mesajlaşma,

+ Otomatik döviz kuru güncelleme (internete bağlıyken),

+ Hatırlatma ve bildirimler,

+ MsSQL açık veri tabanı,

+ İşletmenin tüm iş süreçlerini kontrol altına alınması,

+ Modüler ve genişleyebilir bir yapı ve uygun maliyetli çözümler sunması,

+ Rekabet gücünü artırması,

+ Hızlı kurulum ve optimizasyon süreçlerine sahip olunması,

+ Tedarikten müşteriye kadar uzanan bütünleşik bir yapıya kavuşmanızı sağlaması,

+ İş akışlarını uluslararası standartlara taşınması,

+ Grup içindeki farklı şirketleri tek yönetimde birleştiren konsolidasyon özelliğine sahip olunması,

+ Sınırları ve mesafeleri ortadan kaldırılması,

+ Etkin planlama kabiliyetine kavuşturması,

Back to top