MOBİL ERP

Mobil ERP’ye Geçme Zamanı…

Mobil aygıtlar endüstriyi şekillendirmeye devam ettikçe, firmalar potansiyellerini nasıl üst seviyeye taşıyacaklarını ve süreçlerini nasıl iyileştirebilecekleri yönündeki arayışlarını sürdürüyorlar. Mobil ERP çalışanların masa başında olmadıkları zaman dahi çalışabilmelerine olanak tanıyan eşsiz bir ortam sağlıyor.

Akıllı telefonlar için geliştirilmiş Mobil ERP uygulamaları sayesinde her an her yerden işletmenize, ekiplerinize, müşterilerinize ve kurumsal verilerinize gerçek zamanlı ve kesintisiz ulaşabilirsiniz. Mekan bağımsız çalışmanın konforunu yaşatan uygulamaların yanı sıra Mobil ERP ile raporlarınızı alabilir ve süreçlerinizi anlık olarak yönetebilirsiniz.

Cari İşlemleri

Cari bilgilerinize istediğiniz an ulaşabilir ve ilgili cari ile istediğiniz raporu anında görüntüleyebilirsiniz. Raporlarınız ayrıca işletmenize özel olarak geliştirilebilir olmakla birlikte sisteminizle entegre bir biçimde çalışmaktadır.

Sipariş ve Tahsilat İşlemleri

Mobil ERP ile yeni siparişlerinizi bekletmeden kolay bir şekilde açabilir, müşterilerinizin açık olan siparişlerini görebilir, tahsilat bilgisini güncelleyebilir aynı zamanda tahsilat raporlarına istediğiniz an ulaşabilirsiniz.

CRM İşlemleri

Potansiyel Müşterilerinize ilk dokunduğunuz andan başlayarak tüm satış ve pazarlama süreçlerinizi cebinizde tutun. Bu sayede öğrenmek istediğiniz bir sürece ulaşmak sizin için çok daha kolay ve hızlı olacaktır.

Üretim Bilgisi

Üretimden istediğiniz raporları günlük ve anlık bir şekilde Mobil ERP ile takip edebilir, istediğiniz grafikleri ekleyebilir ve sonucuna çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İşletmenizin ihtiyacı doğrultusunda yeni raporlar sisteminizle entegre olacak bir biçimde hazırlanabilir, bu sayede süreçlerinize daha hızlı ulaşabilir ve daha hızlı aksiyon alabilirsiniz.

Back to top