LOGO

LOGO NEDİR ?

Kişisel bilgisayarlar için uygulama yazılımları geliştirmek üzere 1984 yılında kurulan Logo, Türkiye’nin yenilikçi yazılım firmalarından biridir. Merkezinde KOBİ’ler olmak üzere, mikro işletmelerden büyük ölçekli kurumsal işletmelere kadar farklı büyüklüklerde uygulama yazılımı çözümlerini pazara sunmaktadır. Çözüm kümesinde Kurumsal Kaynak Planlama çözümlerinin dışında; Müşteri İlişkileri Yönetimi, İnsan Kaynakları Yönetimi, İş akış/Süreç Yönetimi, Tedarik Zinciri Yönetimi ve İş Analitiği Çözümleri olmak üzere çok sayıda tamamlayıcı çözümleri de olan Logo, uzun yıllardır müşteri sayısı açısından sektörün lideridir.

Logo’nun ekosistemi, çözüm üretenler, hizmet verenler, Logo kullanıcıları, akademisyenler, öğrenciler ve sektör profesyonellerini de içine alan çok büyük ve dinamik bir yapıdır. Logo’da, 30’un üzerinde ürün ailesi, 60’ın üzerinde çözüm ve 800’ü aşkın iş ortağının geliştirdiği 300 adet çözüm yer almaktadır. Logo çözümleri, 45 ülkede 85 bin aktif müşteri tarafından kullanılmaktadır.

LOGO ÇÖZÜMLERİ

+ Kurumsal Kaynak Planlaması Çözümleri
+ İnsan Kaynakları Çözümleri
+ Mobil Çözümler
+ KOBİ Çözümleri
+ Proje Yönetim Çözümleri
+ İş-Süreç Yönetim Çözümleri
+ İş Analitiği Çözümleri
+ Tedarik Zinciri Yönetimi Çözümleri
+ Perakende Çözümleri
+ Müşteri ilişkileri Yönetimi Çözümleri
+ Entegrasyon Çözümleri

LOGO’YU NEDEN KULLANMALIYIM ?

Lider EAS Çözüm Sağlayıcısı

Logo, kullanıcı sayısı bazında Türkiye İş Uygulamaları Yazılımları (Enterprise Application Software) pazarında pazar lideri konumundadır. Logo çözümlerinin bugüne dek eriştiği şirketlerin 85.000’inden fazlası aktif olarak Logo ve Netsis çözümlerini kullanmaktadır.

Geniş Yazılım Ekosistemi

Logo, merkezde 544, iş ortağı kanalında ise yaklaşık 5,000 profesyoneli bünyesinde bulunduran Türkiye’nin en geniş yazılım ekosistemidir.

Türkiye’nin En Geniş İş Ortağı Ağı

Logo çözümleri, Türkiye’de ve 20 ülkede sayıları 800’ü geçen, konusunda uzman Yetkili Logo İş Ortakları aracılığıyla kullanıcılarına ulaştırmaktadır.

Ar-Ge’de Süreklilik

Teknoloji ve Ar-Ge’yi uzun vadeli büyümenin temeli olarak gören Logo, Ar-Ge yatırımlarında sektör lideri konumunda bulunmaktadır. “Sürekli İnovasyon” vizyonuyla hareket eden Logo, Ar-Ge yatırımları araştırmasına göre, Türkiye’nin lider firmaları arasında yer almaktadır.

Ürün Çeşitliliği

Logo, kendi geliştirdiği kurumsal kaynak yönetimi, iş zekâsı ve e-devlet çözümleri gibi yüksek teknolojiyle oluşturulan ürün ve hizmetlerin yanı sıra ekosisteminde yer alan Çözüm Ortakları’nın geliştirdiği 1000’den fazla sektörel ve dikey çözümü de kullanıcılarına sunmaktadır.

Back to top